Events Log Track (3.0.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
