Events Log Track (3.0.3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Operation
ar: عملية

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
