Events Log Track (3.0.3) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
