Events Log Track (3.0.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Updated
da: Opdateret

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Anonymous
da: Anonym

en: Operation
da: Handling

en: About
da: Om

en: Select a type
da: Vælg en type

en: Uses
da: Bruger

en: Workflows
da: Arbejdsgange
