Events Log Track (3.0.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
