Events Log Track (3.0.3) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: File
sk: Súbor

en: Name
sk: Názov

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Operation
sk: Operácia

en: About
sk: Informácie o

en: Select a type
sk: Vyberte typ

en: Uses
sk: Používa
