Events Log Track (3.1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
