Events Log Track (3.1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Anonymous
bs: Anonimus
