Events Log Track (3.1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
