Events Log Track (3.1.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
