Events Log Track (3.1.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Format
tr: Biçim

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Operation
tr: İşlem

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Workflows
tr: İş akışları
