Events Log Track (3.1.10) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Operation
lv: Operācija

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Workflows
lv: Darbplūsmas
