Events Log Track (3.1.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Anonymous
az: Anonim

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Workflows
az: İş axınları
