Events Log Track (3.1.2) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Format
it: Formato

en: Path
it: Percorso

en: Updated
it: Aggiornato

en: Statistics
it: Statistiche

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Comment
it: Commento

en: Filter
it: Filtra

en: Configuration
it: Configurazione

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Operation
it: Operazione

en: About
it: Informazioni

en: Select a type
it: Seleziona un tipo

en: Uses
it: Usa

en: Workflows
it: Workflow
