Events Log Track (3.1.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Operation
sv: Funktion

en: About
sv: Om

en: Select a type
sv: Välj en typ

en: Uses
sv: Använder

en: Workflows
sv: Arbetsflöden
