Events Log Track (3.1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
