Events Log Track (3.1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Format
th: รูปแบบ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
