Events Log Track (3.1.3) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Name
bn: নাম

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Menu
bn: মেনু

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
