Events Log Track (3.1.3) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Filter
mr: गाळणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Anonymous
mr: अज्ञात
