Events Log Track (3.1.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
