Events Log Track (3.1.5) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Logging
uk: Журналювання

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Format
uk: Формат

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Operation
uk: Дія

en: About
uk: Про модуль

en: Select a type
uk: Вибрати тип

en: Uses
uk: Використання

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу

en: Event Type
uk: Тип події
