Events Log Track (3.1.7) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
