Events Log Track (3.1.7) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Operation
eo: Operacio
