Events Log Track (3.1.7) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Logging
fi: Lokit

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Operation
fi: Toimenpide

en: About
fi: Tietoja

en: Select a type
fi: Valitse tyyppi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Workflows
fi: Työnkulut
