Events Log Track (3.1.7) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Operation
oc: Operacion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
