Events Log Track (3.1.7) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
