Events Log Track (3.1.8) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური
