Events Log Track (3.1.8) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Comment
nl: Reactie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Operation
nl: Bewerking

en: About
nl: Over

en: Select a type
nl: selecteer een type

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Event Type
nl: Type evenement
