Events Log Track (3.1.8) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
