Events Log Track (3.1.8) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Logging
ru: Журналирование

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Format
ru: Формат

en: Path
ru: Путь

en: Menu
ru: Меню

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Filter
ru: Фильтр

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Anonymous
ru: Гость

en: Operation
ru: Действие

en: About
ru: Информация

en: Select a type
ru: Выберите тип

en: Uses
ru: Использование

en: Workflows
ru: Рабочие процессы
