Events Log Track (3.1.8) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Logging
ur: اندراج

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Path
ur: پاتھ

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام
