Events Log Track (3.1.9) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: File
cs: Soubor

en: Name
cs: Jméno

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Operation
cs: Operace

en: About
cs: Popis

en: Select a type
cs: Vyberte typ

en: Uses
cs: Použití
