Events Log Track (3.1.10) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Logging
id: Pengelogan

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User
id: Pengguna

en: Comment
id: Komentar

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Anonymous
id: Anonim

en: Operation
id: Operasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Workflows
id: Alur kerja
