Events Log Track (3.1.10) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция
