Events Log Track (4.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: File
hr: Datoteka

en: Format
hr: Oblik

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Comment
hr: Komentar

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Operation
hr: Operacija

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
