Events Log Track (4.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Logging
ro: Logare

en: File
ro: Fișier

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Menu
ro: Meniu

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Comment
ro: Comentariu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Operation
ro: Operație

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru
