Events Log Track (4.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
