Events Log Track (5.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Logging
be: Уваходжу

en: File
be: Файл

en: Format
be: Фармат

en: Menu
be: Меню

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Anonymous
be: Ананім

en: Operation
be: Аперацыя

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
