Events Log Track (5.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Operation
is: Gerð

en: About
is: Um
