Events Log Track (5.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Operation
ta: செயல்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
