Events Log Track (5.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Format
te: ఆకృతి

en: Menu
te: మెనూ

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Anonymous
te: అనామకం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
