Events Log Track (5.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: File
ms: Fail

en: Node ID
ms: ID Nod

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Comment
ms: Komen

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Operation
ms: Operasi

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
