Events Log Track (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
