Events Logging (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Database
fr: Base de données

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Operation
fr: Opération

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Master
fr: Principal

en: Entity id
fr: Id de l'entité

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
