Events Logging (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Info
ka: ინფო

en: date
ka: თარიღი

en: - All -
ka: - ყველა -
