Events Logging (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Database
ru: База данных

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Operation
ru: Действие

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Info
ru: Инфо

en: Changed
ru: Изменение

en: date
ru: дата

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity id
ru: ID сущности

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
