Events Logging (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
