Events Logging (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Database
ja: データベース

en: Custom
ja: カスタム

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Operation
ja: 操作

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
