Events Logging (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Info
ml: വിവരം
