Events Logging (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
